Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito

  • 55 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka
  • 5 gości
  • 3 łożka

1-pokojowy Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito Barcelona oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Park Joana Miró, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Goście mogą zrelaksować się i podziwiać widoki na miasto z tarasu w apartamencie o powierzchni 55 m².

Ten apartament oferuje miejsce do pobytu dziennego, patio i balkon, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym tarasowi i dziedzińcu, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Pobliskie atrakcje to Pałac Muzyki Katalońskiej, 2 km od tego apartamentu oraz Stadion piłkarski Camp Nou - 2,1 km stąd. Magiczna Fontanna na wzgórzu Montjuic znajduje się w pobliżu od obiektu. La Boqueria leży w odległości 25-minutowego spaceru. Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito jest usytuowany około 500 m od stacji metra Espanya i 15 km od lotniska Barcelona–El Prat.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito Barcelona
Placa Espana - Fira Barcelona 2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Placa Espana - Fira Barcelona 2

322 m od nieruchomości
USD 143 USD 129
za noc
Habitat Apartments Plaza Espana Urban
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitat Apartments Plaza Espana Urban

6.6
Przyjemny 18 opinii
395 m od nieruchomości
USD 343 USD 309
za noc
Plaza Espana Penthouse
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Plaza Espana Penthouse

10
Wyjątkowy 1 opinia
435 m od nieruchomości
USD 295 USD 266
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    14 km

    Stacje kolejowe

    Barcelona Sants Railway Station
    700 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Obsługa porządkowa
    • Pralnia

    Opcje gastronomiczne

    • Bar/ Poczekalnia

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Tylko dla dorosłych !
    • Łóżeczka dla dzieci
    • Opieka i usługi dla dzieci

    Odpoczynek

    • Plaża
    • Słoneczny taras

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Patio
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:59
    Wyjazd: od 11:00 do 12:00
    Numer licencjiESFCTU00B10806700054264200000000000000000HUTB-0058354,HUTB-005835
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito dostępny jest za darmo.
    • Czy Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito akceptuje zwierzęta?
      Niestety Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito posiada kuchnię?
      W Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    14 km

    Stacje kolejowe

    Barcelona Sants Railway Station
    700 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mejor Apartamento En Plaza Espana Con Parking Gratuito Barcelona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij